Otelimizde Verilen Hizmetler

 

      Otellerde konaklamak uzun süreler almaktadır ve bu yüksek fiyatlarla sağlanmaktadır. Fiyatların yüksekliği ve yeterli konforu yakalayamama korkusu ise otelleri sıkıntıya sokmaktadır. Bizim politikamız ise, uygun fiyat ve konfor sağlamaktır. Konfor sağlamak için gerçekleştirdiğimiz politikalardan birisi ve bizim müşteri odağımız, günlük kiralık daire arayan kişilerdir. Apart otellerle uğraşmadan, fiyat araştırması yapmadan, konforlu olup olmadığı konusunu düşünmeden, otelimizle görüşebilir ve en iyi günlük daire hizmetini Samsun apart otel olarak bizlerden alabilirsiniz. Otelimizde günlük konaklama işlemi yapan misafirlerimize, konforu sağlama bizim birinci politikamız ve bu politika doğrultusunda hizmetlerimize önem vermekteyiz. Konaklama sektörü olduğu için, aynı zamanda insanların güvenlikleri, yeme içme ihtiyaçları ve daha birçok hizmeti sağlamak durumundayız. Bu ihtiyaçları karşılarken, fiyatlarımızı da sizler için en uygun düzeyde belirledik ve apart oteller düzeyinde çok uygun bir konumdadır. Yiyecek içecek hizmetini en iyi şekilde veren otelimizde, kahvaltı öğünü çok önemli bir şekilde verilmektedir.

Samsun apart otelimize geldiğinizde konaklama ücretinin yanında ekstra bir ücret vermenize gerek kalmayacaktır ancak, yiyecek içecek hizmeti bu fiyatın içerisine dâhil değildir. Yediğiniz yiyeceklerin ve içeceklerin fiyatları standart olarak belirlenmiştir ve adedine göre bir fiyat politikası güdülmektedir. Kahvaltıda belirli bir fiyatımız bulunmakta ve dilediğiniz kadar yediğiniz halde de fiyatta bir değişiklik olmayacaktır. Kahvaltımız çeşit bakımından fazladır ve içecek konusunda da pek çok çeşide sahiptir. Besin düzeyine göre ayarlanan kahvaltımızdan memnun olmanız konusunda emin olacağınızı temenni ediyoruz. Oda kartlarını aldığınız andan itibaren sizin olan odanızın temizliğiyle personellerimiz en iyi şekilde ilgilenmektedir ve odayı aldığınızda odada her şeyi en ince ayrıntısına kadar bulabilirsiniz.

Deniz manzaralı Otelimiz apart oteller düzeyinde en iyi ve en konforlu hizmeti en uygun fiyata vermektedir. Günlük kiralık daire hizmeti verdiğimiz otelimizde, güvenliğinizden en iyi şekilde emin olabilirsiniz ve geç saatte gelip erken saatte çıkabilirsiniz. Personellerimizden 24 saat hizmet alabilirsiniz. Odanızda buzdolabı, televizyon, mutfak ve daha birçok hizmet bulunmakta ve hizmetleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Banyonuz ve lavabonuz tertemiz ve içerisinde kullanabileceğiniz küçük boyutlu şampuanlar bulunmaktadır. Havlu ve daha birçok hizmeti personellerimizden kusursuz bir şekilde alabilirsiniz. Odada bulunan eşyalar sizin değildir ve bu eşyaları evlerinize veya gittiğiniz yerlere götürmeniz mümkün değildir. Odada eşyaları dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz ve sizlerden dikkatli kullanmanızı istiyoruz. Yatak konusunda en konforlu hizmeti veren otelimiz, ekstra battaniye ve yastık konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Balkonu ve kliması bulunan odalarımızın, serinlik bakımından bir sorun çıkarmayacağını bilmelisiniz. Samsun apart otel olarak, her yıl konfor düzeyimizi bir seviye daha artırmaktayız ve fiyatlarımızda bu düzeylerde değişmektedir. Ancak bu fiyat düzeylerinin değişimi sizlerin canını sıkacak derecede değildir. Farklı illerden ve şehrimizden gelen misafirlerimize, en iyi hizmetimizi verdiğimiz konusunda bir şüpheniz olmasın ve tekrar tekrar otelimize gelebilirsiniz. Çevre otellerin hizmetleri ve fiyatları araştırıldığında, otelimiz en iyi ve konforlu olanıdır.

 

Recent Posts

Leave a Comment