Bakırköy Günlük Kiralık Daire Sahibinden

İstanbul Bakırköy bölgesinde iş gezisi, eğlence turları yada tatil amaçlı bulunan herkesi günlük kiralık dairelerimize bekliyoruz. Bakırköy konaklama firmamızın web sayfası olan www.gunlukkiralikdairebakirkoy.com adresinde, size en uygun dairelerden birinde konaklayabilir siniz. Kaliteli, konforlu, lüx ve hijyenik dairelerimizde, piyasanın en uygun fiyatları ile konaklama fırsatı. Özellikle iş amaçlı Bakırköy’de bulunan misafirlerimiz, bir günlük yada iki günlük konaklama için bazen otel odalarını seçmektedir. Otel odalarının yüksek fiyat sunması, dışarıdan yiyecek içeçecek sunmaması ve mutfağının olmaması sebebiyle bizleri tercih edebilirsiniz. Kısa süreli, haftalık ve aylık konaklamalarda daha uygun fiyata, daha konforlu dairelerimizde konaklayabilir siniz.
bakirkoy gunluk kiralik 1+1 daireler bakirkoy gunluk kiralik 1+1 ev bakırköy günlük kiralık 1+1istanbul bakırköy günlük kiralık 1+11+1 günlük daire1+1 günlük evler1+1 yatak odası1+1 banyo wc

Aileniz ile tatil amaçlı Bakırköy bölgesine mi geldiniz ? Aileniz ile istanbul’un güzelliklerini gezerken, aklınızda soru işareti bırakmayacak, konforlu ve güvenilir firmamızda huzurla konaklayın. Kalabileceğiniz en uygun fiyatlı, nezih, konforlu ve temiz lüx daireler arıyorsanız ilk bizimle iletişime geçmelisiniz. Artık İstanbul’a geldiğinizde kalacak yer sorununuz yoktur. Çünkü sizleri en lüx dairelerde en uygun fiyatlarla misafir ediyoruz. Yukarıda gördüğünüz resimde 1+1 dairelerimizden bazılarının resmidir. 1+0 dairelerimiz için, 1+1 dairelerimiz için ve 2+1 dairelerimiz için sitemizde dolaşmanız gerekmektedir.

Peki Bakırköy’e geldiğinizde gezilecek yerler nerelerdir ?

Bakırköy bölgesi tarihi güzelliği, alışveriş merkezleri, sahili ve birçok özelliği ile sizleri ağırlamaktadır. Zuhurat Baba Türbesi de Bakırköy bölgesinde bulunmaktadır, Bakırköy’e geldiğinizde bir dilek tutmadan, bir dua etmeden gitmeyiniz. Bakırköy sahili İstanbul’un en güzel sahillerinden biridir. Birçok cafe yada oturma mekanları ile sizleri ağırlayan Bakırköy sahilde müthiş deniz manzarasına karşı sıcak çayınızı içmenin keyfini yaşayın.

 

Yılbaşı için özel tasarlanmış dairelerimi gördünüz mü ?  YILBAŞI İÇİN HAZIRLANMIŞ DAİRELERİMİZ İÇİN TIKLAYIN ve şimdiden yerinizi ayırın.

Recommended Posts

Leave a Comment