Bakırköy Günlük Kiralık Konut

Kısa süreli konaklamalarda, yada haftalık konaklamalarda an itibariyle en çok tercih edilen günlük kiralık dairelerdir. Temizliği, konforluğu ve uygun fiyatı ile Bakırköy günlük kiralık konut firmamız sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Bakırköy meydanda bulunan dairelerimize toplu taşıma ile gelen misafirlerimiz Bakırköy Cumhurriyet Meydanına geldikten sonra yürüme mesafesi 1 dakika olan binamıza  kolaylıkla gelebilirler. Kendi aracı yada taksi ile gelen misafirlerimiz ise Carousel Alışveriş Merkezine geldikten sonra tekrar bizleri arayabilirler. Carousel AVM ile binamızın  mesafesi araç ile 30 saniyedir.

 

Kısacası her türlü ulaşım araçları ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz günlük kiralık evlerimizde huzurlu ve konforlu konaklama ayrıcalığını uygun fiyata yaşayabilirsiniz.  Bakırköyde günlük daireleri ile uzun yıllardır sizlerin hizmetinde olan firmamız 34 adet 0+1, 1+1 ve 2+1 daireleri ile sizleri en iyi şekilde ağırlamaktadır. Temiz ve hijyenik dairelerimizde ister yalnız, ister misafiriniz ile huzurlu bir konaklama yaşarsınız. Dairelerimizde yemek yapmanız için tüm mutfak gereçleri temin edilmiştir. İster kendi dairenizde isterseniz sipaiş vererek yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı giderebilir siniz. Dairelerimizde 2 adet temiz havlu, 2 adet de yedek havlular bulunmaktadır. Ayrıyetten banyoda tek kullanımlık sıvı ve kuru sabun, şampuan ve saç bakım kremi bulunmaktadır. Saçlarınızı kurutmak için ise saç kurutma makinası bulunmaktadır.

 

Bakırköy Günlük Kiralık Studio

Bakırköyde bulunan dairelerimizden 1+0 stüdyo dairelerimiz 1 ile en fazla 3 kişinin konaklayabileceği şekilde dekore edilmiştir. Bakırköy günlük kiralık stüdyo dairelerimiz en çok tercih edilen dairelerimiz arasındadır.  Oturma odası, mutfak ve wc banyodan oluşan dairelerimizde tüm gereçlerimiz temin edilmiş, hizmetinize sunulmuştur. Hafta içi ve Hafta sonuna göre değişen fiyatlarımız hakkında bilgi almak için  iletişim bölümündeki telefon numarasından ulaşabilirsiniz. 3 gün ve üzeri konaklamalarda indirimli fiyatlar sunulmuştur.

 

Bakırköy Günlük Kiralık 1+1 daireler

1+1 tarzı dairelerimizde 1 oturma odası, 1 mutfak, banyo vs tuvaletten oluşmaktadır. Bu dairelerimizde de  kişisel bakım ürünleri ve diğer tüm malzemeler bulunmaktadır. Bu dairelerimizin fiyatlarını da diğer dairelerimizde olduğu gibi iletişim bölümünde bulunan telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Recent Posts

Leave a Comment