Bakırköy Konaklama Firması

İstanbul Bakırköy bölgesine iş, tatil ve gezme amaçlı gelen herkesin ilk aradığı şey konaklamadır. Bakırköy Konaklama firmaları arasında en uygun fiyat garantisi veren profesyonel bir firmayı sizlere tanıtacağım. İstanbul Konaklama firması Bakırköy’de sizlere günlük ev kiralama hizmeti vermektedir. Bakırköyde günlük kiralık ev arayan tatilciler için en ideal firma bu firmadır.

Günlük Kiralık Daire

Bakırköy Günlük Kiralık DaireBakırköy günlük kiralık daire kelimesini aratıp bu firmanın web sitesi olan http://www.gunlukkiralikdairebakirkoy.com/ girerek bu firmayı tanıdım. Firmanın dairelerinde 1 hafta konakladım. İzlediğim kadarıyla Bakırköy günlük kiralık ev firmaları arasında en nezih, konforlu, güvenilir ve temiz daireleri olan ender firmadır. Firmanın tüm dairelerinde kablosuz interneti bulunmaktadır. Kullandığım nete bakılarak emin bir şekilde söyleyebilirim ki hiç kopma sıkıntısı yaşamadım ve fiber internet hızındaydı. Lig maçını donmadan izledim telefondan.

Günlük ev kiralama Bakırköy firmasında 1 ve 2 kişil stüdyo daireler, 2,3 ve 4 kişilik 1+1 daireler ve 4,5 ve 6 kişilik 2+1 daireler bulunmaktadır. Dairelerin hepsinde sıcak su, internet, klima, kombi ve full ev eşyası bulunmaktadır. Tüm daireler temiz ve hijyenik koşullarla sizlere teslim edilir.

 

 

günlük ev kiralama bakırköyBakırköyde günlük kiralık daire hizmeti veren İstanbul Konaklama firmasının tüm daireleri Bakırköy merkezdedir. Bakırköy meydana yürüme mesafesi 1 dakikadır. Nakit, kredi kartı, eft & havale ödeme seçenekleri ile kolay ödeme yapabilirsiniz. Bakırköyde günlük kiralık dairelerimizde her zaman temiz, konforlu ve düzgün şekilde teslim alabilirsiniz.

TÜM DAİRELERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Recent Posts

Leave a Comment