Bakırköy Meydan Günlük Kiralık Ev

Bakırköy meydan da bulunan apart binamızda sizlere günlük kiralık daire hizmeti sunuyoruz. 1 kişi ile maksimum 6 kişinin konaklayabileceği stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelerimizde ayrıcalıklı konaklamanın keyfini sürün. İstanbulun en halkla bir olan ve en cıvıl cıvıl olan semtlerinden birisi de Bakırköy’dür. Birçok semtte verdiğimiz konaklama hizmetini Bakırköy’de de vermeye başlamış bulunmaktayız. Apart dairemizde yaklaşık 20 adet günlük dairelerimiz siz değerli misafirlerimize kapılarını açmış bulunmaktadır. Fotoğraflarda görmüş olduğunuz daireler Bakırköy günlük kiralık dairelerimizdir.Bu fotoğraflar herhangi bir şekilde internetten veya başka bir yerden temin edilmemiştir. Tamamı kendi çektiğimiz fotoğraflarımızdır. Gördüldüğü üzere dairelerimiz oldukça güzel ve şık olarak donatılmıştır. Dairelerimizin hepsi ortak şekilde dizayn edildiğinden dolayı sadece bir dairenin fotoğrafını göstermek yeterli olacaktır.

Bakırköy Günlük Kiralık Ev lerimiz merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır. Dairelerimizde bir evde bulunması gereken herşey bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimizi kendinizi evinizde hissedebilmeniz ve o rahatlığı yaşayabilmeniz için elimizden gelen herşeyi yapmaya özen gösteriyoruz. Lütfen sizlerin de aklında bulunan öneri, tavsiye, eleştriler varsa bizlerle bu konular hakkında bilgilendirme yapın. Çünkü siz değerli misafirlerimizin fikirleri bizler için oldukça büyük önem taşımaktadır. Dairelerimiz mevki olarak Cumhuriyet Meydanına yakın bir yerde bulunmaktadır. Böyle güzel bir yeri özellikle sizler için seçmiş bulunmaktayız. Dairelerimzide her türlü araç gereç bulunmaktadır. Mutfak bölümünde hertürlü malzeme bulunmaktadır. Yemeğinizi kendiniz yapabilir, isterseniz çevrede bulunan cafe,büfe,restorant gibi yerlerden de yiyecek temin edebilir veya sipariş edebilirsiniz. Tamamiyle sizin keyfinize kalmış bir durum. Bakırköy günlük kiralık dairelerimiz oldukça cazip fiyatlardan kiralanmaktadır. Fiyatlar hakkında bilgi almak için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Dairelerimizin resimleri burada yayınlanmaktadır. Bakırköyde günlük kiralık dairelerimizi konudan kolayca inceleyebilirsiniz. Web sitemizde bulunan günlük daire resimlerimizi inceledikten sonra telefon numaramızdan bizlere ulaşarak dairenizi hemen kiralayın!. Beklemeden, saatlerce aramadan, hemen rezervasyonunuzu yaptırın ve konforlu lüks bir dairede konaklamanın keyfini çıkarın!.

Recent Posts

Leave a Comment