Bakırköyde Yılbaşı İçin Günlük Kiralık Daire

Yılbaşı İçin Günlük Kiralık Ev

 

Bakırköy’de yıllardır 3 apart bina ve toplamda 34 dairemiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Her yılbaşında olduğu gibi bu yılbaşında da yeni yıla bizimle gireceksiniz. Yeni yıla nasıl girerseniz yılınız öyle geçer derler. Bakırköy meydan ve sahilde bulunan apart dairelerimizde yeni yıla eğlenceli bir şekilde girmek için bizlere ulaşınız.

Sevdikleriniz ile birlikte yeni yıla geçiş yapacağınız bu özel gece yılbaşı için kiralık evler için tasarladığımız daireleri sırayla yazalım. Yılbaşı günlük kiralık ev için bizleri arayabilir, fiyatlar ve daireler hakkında bilgi alabilir ve şimdiden yerinizi ayırıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yılbaşı için tasarlanan dairelerimiz ve özellikleri;
1+0 Dairelerimiz: Stüdyo dairelermiz 2 kişiliktir. Tek oda, banyo, mutfak ve balkondan oluşmaktadır. Yılbaşı günlük kiralık dairelerimizde LDC ekran televizyon, internet, kombi, klima, buzdolabı, şifonyer, masa ve çift kişilik yatak bulunmaktadır.
bakirkoy-gunluk-kiralik-1-0-studiobakırköy günlük kiralık stüdyo dairebakirkoy gunluk kiralik evgunluk kiralik ev bakirkoy 0-1günlük kiralık ev bakırköy

1+1 dairelerimiz: 1+1 tipi dairelerimizde 1 oda, 1 salon, amarikan mutfak ve banyodan oluşmaktadır. Yatak odasında çift kişilik yatak, oturma odasında şık ve konforlu oturma grubu ( açılır yatak olabilir özelliktedir ) mutfak eşyaları full olmakta ve tüm ihtiyaçlarınız için dizayn edilmiştir ve tüm malzemeleri, sıvı ve kurun sabun, tek kullanımlık şampuanı ve temiz havluları ile birlikte banyo.

bakirkoy gunluk kiralik 1+1 daireler bakirkoy gunluk kiralik 1+1 ev bakırköy günlük kiralık 1+1 bakırköyde günlük kiralık 1+1istanbul bakırköy günlük kiralık 1+11+1 günlük daire1+1 günlük evler1+1 yatak odası1+1 banyo wc

2+1 dairelerimiz: 2+1 dairelerimizde 2 adet çift kişil yatak odası, oturma odası, mutfak ve banyodan oluşmaktadır. Yukarıda yazıldığı gibi bu dairelerimizde de tüm malzemeler eksiksiz temin edilmiş ve sizler için hazırlanmıştır.

bakırköy günlük kiralık 2+1 bakirkoy gunluk kiralik 2 1 daire bakırköy günlük kiralık ev 2+1 bakırköy günlük kiralık daireler 2+1
bakirkoyde gunluk kiralik dairelerimiz

Recent Posts

Leave a Comment