Beyoğlu Günlük Kiralık Evler

Beyoğlunda, insanların konaklamaları için dizayn edilmiş, tek kişilik, 2 kişilik ve daha fazla insanın konaklaması için oda oda bölümlere ayrılmıştır. Ülkemizde bir ilden başka bir ile seyahat eden vatandaşlar, beyoğlu günlük kiralık daire genellikle insanlar eğlence sonrasın da konaklamaktadır. Bunun birkaç nedeni vardır. Vatandaşların otelleri tercih etmesinin en büyük sebebi rahat ve konforlu olmasıdır. Ayrıca uygun fiyatlı olması ve birçok hizmeti de beraberinde sunması otellerin tercih edilmesindeki önemli etkenlerden birisidir. taksim günlük kiralık daire konaklamadan önce hangi tarihlerde konaklanacaksa, internet üzerinden veya telefonla arayarak rezervasyon yaptırabilir, ödemenizi kredi kartı ve diğer yöntemlerle taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

bakirkoygunlukev

 

Günlük kiralık evler En çok tercih edilen ise havaalanına yakın dairelerdir.. Bu otellerin tercih edilmesindeki en büyük etken ise ulaşımın kolay yapılabilir olması ve ulaşım araçlarına yakın olmasıdır. Mesela havaalanına yakın otellerde konaklayanlar, istedikleri an kısa süre içerisinde havaalanına ulaşabilir, rahatlıkla gidecekleri yere ulaşım araçları ile gidebilirler. Bunun yanı sıra merkezi konumda olan oteller de en çok tercih edilen otellerdendir. İstanbul, ülkemizde en çok otel barındıran ildir. Bakırköy, Kadıköy, Beşiktaş gibi önemli semtlerde yüzlerce otel vardır. Otellerin bulundukları semte ve ulaşım güzergahlarına göre farklılık göstermesi, her bütçeye uygun otel bulunmasına da neden olmaktadır. Fakat beyoğlu günlük kiralık ev için de kimi otellerde gecelik konaklama imkanı varken, kimi otellerde en az 2 gün konaklama seçeneği mevcuttur. Yine otellerden otellere göre değişkenlik gösteren bazı hizmetler vardır.

Otellerin çoğunda kahvaltı ücretsiz olarak servis edilirken, bazı otellerde bu hizmet ücrete tabidir. Ayrıca otellerin akşam yemekleri de genellikle ücretli olarak sunulmaktadır. Herşey dahil otellerde ise kahvaltı, akşam yemeği ve diğer hizmetler ücrete dahildir. Bunun için tek bir ücret vererek, diğer hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Ancak yemekleri dışarıda yemeği tercih ederseniz, her şey dahil otelleri seçmeniz gerekmez. Oteller, yıldız sayısına göre kalitelere ayrılmıştır. 3 yıldızlı, 4 yıldızlı ve 5 yıldızlı oteller İstanbul’da mevcuttur. Yıldızı arttıkça otellerin ücretleri de artmaktadır. Bakırköy otelleri de çeşitli ücretlerle müşterilere sunulmaktadır.

 

 

Beyoğlun dal, erken rezervasyon kampanyaları sunmaktadır. Bu kampanyaları takip ederek, erken yaptığınız rezervasyonlarda indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca otel fiyatları, kalacağınız tarihe göre de değişkenlik göstermektedir. Tatil zamanlarında otellerin fiyatları diğer zamanlara göre biraz daha fazla olabilir. Ancak erken rezervasyon yaparak bu fiyatlardan çok daha uygun fiyatlara konaklayabilirsiniz. Airport hotel İstanbul’da en çok konaklanan apartlardır. Beyoğlu günlük dairelerimize yakın evlerin tercih edilmesindeki en büyük etken ise, ulaşım için ekstra masrafın olmamasıdır. Eğlence mekanlarına gitmeden önce, kendi servis saatlerini öğrenerek taksi parası vermekten kaçınabilirsiniz. Bilindiği üzere, taksi pahalı bir ulaşım aracıdır ve havaalanına yakın otelleri tercih ederek bu ücretten muaf olabilirsiniz.  konaklamadan önce, kısa bir piyasa araştırması yaparak, çevredeki diğer günlük dairelerin de fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayede konaklamanız çok daha uygun fiyata gelecektir..

Recent Posts

Leave a Comment