Bu Daireleri Kaçırmayın

Cumhuriyet Meydanına yakın, birçok aktivitenin elinizin altında bulunduğu Bakırköy günlük kiralık dairelerimiz hizmet vermeye devam etmektedir. Oldukça uygun fiyatlarla ve kaliteli hizmetle sizleri ağırlayan dairelerimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bakırköy günlük kiralık evlerimiz diğer semtlerimizde olduğu gibi oldukça hijyenik,temiz ve bakımlıdır. Temizlikleri, her misafirimiz dairelerinden ayrıldıktan sonra temizlik personelleri tarafından yapılmaktadır. Dairelerimizde birçok elektronik alet bulunmaktadır. Sizleri evinizde, konforlu ve rahat hissedebilmeniz için elimizden gelen her türlü kolaylığı yapmaya özen göstermekteyiz. Yıllardır bu sektörde hizmet vermemizin karşılığı olarak misafirlerimizin memnuniyeti açısından oldukça tecrübeye sahip olmuş bulunmaktayız. Apart içersinde bulunan dairelerimiz merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır. Standart bir evden hiçbir farkı olmayan dairelerimiz full eşyalı olarak sizlere hizmet vermektedir. 1+1 ve stüdyo daire olarak iki çeşit daire türümüz bulunmaktadır. Aralarında çok az bir boyut farkı ve fiyat farkı bulunmaktadır.

 

Bakırköy bölgesinde günlük kiralık apart dairelerimizi incelemenizi öneririz. En kaliteli dizayna sahip olan günlük evlerimiz için uygun fiyat aralıklarını gözden geçiriniz. Bizleri günün 24 saati telefon numaramızdan arayabilirsiniz ve rezervasyon isteğinizi saniyeler için de tamamlamamızı sağlayabilirsiniz. Alanında uzman kadrolarımız sizlere en iyi sonucu sağlayacaktır. Kişi kapasitenize göre çeşitli oda sayısı bulunan dairelerimiz mevcuttur. Günlük kiralık daire bakırköy bölgesinde en iyi hizmet anlayışına sahip bir firma olarak siz değerli misafirlerimizi davet ediyoruz.

 

Bakırköy Günlük kiralık dairelerimiz içerisinde 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Soğuk kış günlerinde binamız da merkezi ısıtma sistemi kullanılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizden konaklama bedeli dışında hiç bir şekilde elektrik, su gibi diğer giderler istenmemektedir. Tamamen full eşyalı kendi evinizde ki gibi eksiksiz olarak size en uygun daireyi belirleyerek ödemenizi yaptıktan sonra günlük evinizin anahtarı size teslim edilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi konaklamalar.

Recent Posts

Leave a Comment