Günlük Ev Kiralama Firması

Bakırköy’de uygun fiyatlarla ve kaliteli bir hizmetle konaklamak istiyorsanız Bakırköy Konaklama çatısı altında bulunan Bakırköy Günlük Kiralık Daireleri tercih ediniz. Merkezi bir bölgede yer alan, Cumhuriyet meydanına 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan günlük dairelerimiz 1+1 veya stüdyo dairelerde sizlere konaklama hizmeti vermektedir. 30 daireden oluşan apartımız içersinde dairelerimiz full eşyalı olarak sizlere hizmet vermektedir. Günlük kiralık dairelerimiz temizlik açısından her misafirden sonra titizlikle, temizlik personelleri tarafından hijyene uygun bir biçimde temizlenmektedir.Dairelerimizde ayrıca kesintisiz kablosuz internet ve sıcak su hizmeti de sunulmaktadır. Fotoğraflarda görüldüğü üzere dairelerimiz oldukça şık ve her göze hitap eden bir türde dizayn edilmiştir. Apartımızın çevresinde bulunan market, büfe gibi yerlerden vakit kaybetmeden ufak alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Apartımızda asansör bulunmaktadır.Bu sayede herhangi bir şekilde apartımızda yorgunluk hissetmezsiniz. Bakırköy Günlük kiralık evlerimiz oldukça cazip fiyatlarla kapılarını sizlere açmaktadır.

 

Bakırköy, İstanbulun en güzel semtlerinden birisi olarak anılmaktadır. Oldukça güzel, cıvıl cıvıl bir bölgeye sahip olan Bakırköy de günlük kiralık dairelerimiz sizlere hizmet vermektedir. Bakırköy Günlük kiralık dairelerimiz toplam 30 adettir ve Bakırköyün sembolleşmiş yeri olan Cumhuriyet Meydanına 5 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Günlük kiralık dairelerimiz oldukça kaliteli bir hizmet ve uygun fiyatlarla sizleri karşılamaktadır. Birçok semtte günlük kiralık evlerimiz bulunmaktadır. Misafirlerimizin talepleri üzerine Bakıröyde de günlük kiralık ev açma gereği duymuş bulunmaktayız. Yaklaşık Temmuz ayından bugüne kadar hizmet veren dairelerimiz full eşyalı olarak sizlere hizmet vermektedir. Gayet sıcak ve huzurlu bir ortamda tanıdıklarınızla birlikte hoş vakitler geçirebilmeniz için oldukça ideal. Kesintisiz olarak her dairemize wi-fi ve sıcak su hizmeti sunulmaktadır.

 

İstanbulun işlek semtlerinden birisi olan Bakırköy günlük kiralık evlerimiz son süratte siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Uygun fiyatlarla maksimum hizmet veren konaklama şirketimiz sizlerin memnuniyeti açısından oldukça yoğun bir şekilde çalışma sürdürmektedir. Bakırköyde günlük dairelerimiz mevkii olarak Cumhuriyet meydanına yürüme mesafesinde olan biryerdedir. Cumhuriyet meydnına yakın olması siz değerli misafirlerimiz için oldukça avantajlı bir durumdur. Bakırköyde bulunan 2 adet büyük alışveriş merkezlerine yakın ve diğer eğlence,yiyecek içecek yerlerine yakın olması, toplu taşıma araçlarının ana duraklarının çevrede bulunması sizler açısından oldukça rahatlatan bir etkendir.

 

Bakırköyde Günlük Lüks Dairelerimizden Yararlanın!..

Dairelerimiz full döşeli bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Fotoğraflarda gördüğünüz üzere dairelerimiz oldukça bakımlı temiz ve lüks bir şekilde siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktadır. Daierlerimizin hepsi apartımızda bulunmaktadır. Apartımızda yaklaşık olarak 30 adet dairemiz sizlere hizmet sağlamaktadır. Günlük dairelerimiz merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır. Apartımızın dış cephesi kaplamalı olduğundan herhangi bir şekilde ne sıcağı ne de soğuğu geçirmektedir. Mutfak ürünlerimiz de full bir şekilde hazır olarak yerlerini almıştır. Dilerseniz yemek malzemelerini dışarıdan alıp kendiniz istediğiniz herhangi bir yemeği pişirebilirsiniz. Tabak-çanaktan, çaydanlığa kadar tüm mutfak malzemeleri dairelerimizde bulunmaktadır. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmemiz için lütfen bizler hakkında olan öneri ve görüşlerinizi bizlere bildiriniz. Bakırköy günlük kiralık evlerimiz hakkında veya diğer semtlerimizdeki dairelerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizlerle irtibata geçiniz.

Recent Posts

Leave a Comment