Günlük Kiralık Evler Bakırköy

İstanbul Konaklama Firması olarak vermiş olduğumuz günlük daire hizmetine son hız devam etmekteyiz. Bakırköy Günlük Kiralık Dairelerimizi sizin tavsiyelerinizi değerlendirerek yeni semtlerde açmaktayız. Bu bölge için de oldukça talep aldık ve Bakırköy’de günlük kiralık dairelerimizi aktif etmiş bulunmaktayız. Yaklaşık 20’ye yakın olan dairelerimiz Cumhuriyet Meydanına yakın bir mevkide bulunmaktadır. Hepsi aynı mevkide olduğundan dolayı hepsi için ortak konuşa bilirim. Evlerimiz yeni ve son derece bakımlıdır.Fotoğraflarda gördüğünüz dairelerimiz Bakırköydeki evlerimize aittir. Kesinlikle internetten veya başka biryerden alınmış fotoğraflar değildir.Konaklamak için geldiğinizde geleceğiniz yer bu dairelerden birisi olacaktır. Evlerimizde hertürlü size kolaylık sağlaması açısından elektronik ve sıradan araç gereçler bulunmaktadır. Kısaca bahsetmek gerekirse internet, sıcak su, klima, televizyon, bulaşık makinesi gibi birçok şey dairelerimizde bulunmaktadır.

 

Mutfak eşyalarımızda tam teşekküllü, eksiksiz bir biçimde sizlere hizmet vermektedir. Yemek yapmak isterseniz her türlü kepçe,tencere, tabak gibi şeyler bulunmaktadır. Tabii isterseniz Cumhuriyet Meydanında bulunan birçok farklı tattan oluşan cafe,büfelerden de gıdalarınızı temin edebilirsiniz. Bakırköyün günlük kiralık ev açısından birçok avantajı olduğu kesin.Ulaşım açısından Cumhuriyet Meydanına yakın olan ana otobüs durakları ve minibüs duraklarıyla İstanbulun diğer semtlerine yolculuk yapabilirsiniz. Yaz aylarında güzel olan bir kısmı ise Bakırköy sahili. Bizler hakkında, dairelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen “iletişim” bölümünde bulunan telefon numaralarından bizlerle irtibata geçiniz. Rezevasyon için mutlaka aramanızı öneriririz.

Tüm resimlerimiz orjinaldir ve  bakırköy meydandaki  günlük apart dairelerine aittir. Profesyonel olarak çekilerek web sitemize yerleştirilen resimlerimiz itina ile sizlere sunulmaktadır. İstanbulun en işlek semtlerinden biri olan bakırköy bölgesinde meydana sadece 1 dakika yürüme mesafesindedir. Konaklama yapacağınız sürelerde destek alabileceğiniz 7 gün 24 saat resepsiyon servisimiz ve alanında uzman ekibimiz bulunmaktadır. Dairenizin temizlik ve bakımıyla ilgili anlaşmalı temizlik firmaları tarafından uzman temizlikçi kadromuz bulunmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti vermek adına hem bütçenizi düşündük hemde konaklamanın gerçek anlamda farkına varmanızı istedik.

Recent Posts

Leave a Comment