Güzel Daireler

İstanbulun en halkla bir olan ve en cıvıl cıvıl olan semtlerinden birisi de Bakırköydür. Birçok semtte verdiğimiz konaklama hizmetini Bakırköyde de vermeye başlamış bulunmaktayız. Apart dairemizde yaklaşık 20 adet günlük dairelerimiz siz değerli misafirlerimize kapılarını açmış bulunmaktadır. Fotoğraflarda görmüş olduğunuz daireler Bakırköy günlük kiralık dairelerimizdir.Bu fotoğraflar herhangi bir şekilde internetten veya başka bir yerden temin edilmemiştir. Tamamı kendi çektiğimiz fotoğraflarımızdır. Gördüldüğü üzere dairelerimiz oldukça güzel ve şık olarak donatılmıştır. Dairelerimizin hepsi ortak şekilde dizayn edildiğinden dolayı sadece bir dairenin fotoğrafını göstermek yeterli olacaktır. Bakırköy Günlük Kiralık Ev lerimiz merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır. Dairelerimizde bir evde bulunması gereken herşey bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimizi kendinizi evinizde hissedebilmeniz ve o rahatlığı yaşayabilmeniz için elimizden gelen herşeyi yapmaya özen gösteriyoruz. Lütfen sizlerin de aklında bulunan öneri, tavsiye, eleştriler varsa bizlerle bu konular hakkında bilgilendirme yapın. Çünkü siz değerli misafirlerimizin fikirleri bizler için oldukça büyük önem taşımaktadır. Dairelerimiz mevki olarak Cumhuriyet Meydanına yakın bir yerde bulunmaktadır. Böyle güzel bir yeri özellikle sizler için seçmiş bulunmaktayız. Dairelerimzide her türlü araç gereç bulunmaktadır. Mutfak bölümünde hertürlü malzeme bulunmaktadır. Yemeğinizi kendiniz yapabilir, isterseniz çevrede bulunan cafe,büfe,restorant gibi yerlerden de yiyecek temin edebilir veya sipariş edebilirsiniz. Tamamiyle sizin keyfinize kalmış bir durum.
Günlük kiralık dairelerimiz oldukça cazip fiyatlardan kiralanmaktadır. Fiyatlar hakkında bilgi almak için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Dairelerimizin resimleri burada yayınlanmaktadır. Tüm günlük kiralık evlerimizi konudan kolayca inceleyebilirsiniz. Web sitemizde bulunan günlük daire resimlerimizi inceledikten sonra telefon numaramızdan bizlere ulaşarak dairenizi hemen kiralayın!. Beklemeden, saatlerce aramadan, hemen rezervasyonunuzu yaptırın ve konforlu lüks bir dairede konaklamanın keyfini çıkarın!.

Recent Posts

Leave a Comment