İstanbul Avrupa Yakasında Günlük Kiralık Daireler

İstanbul otelleri yada Bakırköy otelleri gibi aramalardan sitemize giren misafirlerimize tavsiye edebileceğim apart hizmeti veren bir firmadan bahsedeceğim. İstanbul Bakırköy Sahil’de hizmet veren ve Bakırköy Otelleri sıralamasında ilk 3′e giren İstanbul Konaklama sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır.

En uygun ücret garantisi Dünya çapında 250.000′den fazla ote l2 milyondan fazla misafir değerlendirmesi 365 gün hizmet – 24 saat süresince bu stede hizmet veriyoruz. Size Cnr Expo Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi Ve Bakırköy otelleri Atatürk Havalimanından Yalnızca 10 Dakika Uzaklıkta,İş Ve Turizm Dünyasına Hitap Eden Konseptiyle Hizmet Vermektedir. Havaalanına Yakın Olmakla Beraber Otelimizin Şehir Merkezinde Bulunması Size Carusel,Capacity Gibi Çağdaş Alışveriş Merkezlerine Ve Marinaya Yürüyerek Erişim Olanağı Sağlar.
Taksim Alanı 13 KİLOMETRE Mesafededir.

İstanbul Apart konumu bakımından şehrin erişim ağına ansızın fazla yoldan erişmenizi sağlamaktadır. Anadolu Yakasına kolay ve hızlı erişim sağlayan Deniz Otobüsü, Eminönü ve tarihi yarımadaya hızlı erişim için Banliyo Treni, Tüyap Fuar Merkezine ve etrafına erişim sağlayan otobüs duraklarına yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Recent Posts

Leave a Comment