İstanbul’da Konforlu ve Güvenli Daireler

İstanbul’da kiralık daire arıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Şehir dışından gelen konuklarımız için merkez noktalardan ve hava alanından servis olanağımız mevcuttur.

6 kişiye kadar konaklama olanağı sunduğumuz dairelerimiz, ve Bakırköy otelleri siz konuklarımız için lüks eşyalarla donatılmıştır. Günlük kullanabileceğiniz her türlü lüks eşya bulunmaktadır. Dairelerimizde 24 saat güvenlik ve kapalı otopark hizmetimiz de mevcuttur. Ayrı olarak odaya servis olanağı da bulunmaktadır.

Bakırköy

Beylikdüzü

Beylikdüzünde bulunan kiralık daireler TÜYAP’a 2KM, Hava alanına ise 28KM uzaklıktadır. Ülke dışından gelen müşterilerimiz için hava alanına servis olanağımız olup yurt içinden gelen müşterilerimiz için de merkez noktalara servisimiz bulunmaktadır.

Bakırköy günlük kiralık dairelerimizde 1+0 ve 1+1 seçeneklerimiz bulunmaktadır. Günlük kiralık dairelerde maksimum 3 kişi konaklayabilmektedir.

Bağcılar‘da bulunan günlük kiralık daireler kısıtlama olmaksızın, günün her saatinde kullanılabilir. Günlük kiralık dairelerimizde saat sınırmalaması bulunmamaktadır.

Bizi seçenek ettiğiniz için teşekkürler!

Recent Posts

Leave a Comment