SAMSUN SAHİLE YAKIN GÜNLÜK KİRALIK APART

SAMSUN SAHİLE YAKIN APART

Samsun, Türkiye’nin Orta Karadeniz bölgesinde bulunmaktadır. Doğal ve beşeri güzellikleri ile merak uyandıran bir şehir olmuştur. Yolunuz Samsun’a düştüğünde konaklama açısından da gelişmiş ve zengin olduğunu göreceksiniz.

 

Doğal Ve Beşeri Güzellikleri İle Samsun

    Samsun, son dönemlerde oldukça gelişmiş bir ildir. Özellikle de sahil konusunda yaz dönemlerinde birçok müşteriyi bünyesine çekmiştir. Samsun’ u tercih etmek için alya suit www.alyasuit.net nedenleri maddeler halinde sizlerle paylaşalım;

  • Orta Karadeniz’de bulunan şehirler arasındaki en güzel sahile sahiptir. Plaj olarak da gelişmiştir ki yaz ayları birçok müşteri ziyaret etmektedir.
  • Kurtuluş Savaşı’nın başlangıcı olduğu için tarihsel açıdan birçok müze ve ziyaret edilecek yer vardır. Tarihi dokuyu şehre ilk girdiğiniz andan itibaren hissedeceksiniz.
  • Gelişmiş ilçelerine ulaşmak oldukça basittir.(Atakum, Çarşamba vb.)
  • AVM, cafe, restoran ve benzeri gibi birçok mekana sahiptir. Sıkıldığınız zaman vakit geçirmek istiyorsanız, bu yerler tam size göredir.
  • Konaklama açısından oldukça zengindir, bu bağlamda firmamızda hizmet vermektedir. Kafanız rahat bir şekilde artık kalacak yer sıkıntısı yaşamayacaksınız.
  • Ladik Gölü, Akalan Şelaleleri, Kabaceviz Şelaleleri ve Tekkeköy Mağaraları gibi gezilecek yerlere sahiptir.

Genel olarak Samsun hakkında bilgiler verdik, bu bilgiler doğrultusunda kafanız da en azından bir şeyler oluşmuştur. Samsun’a yolculuk yapmaya karar verdiğinizde ise konaklamayı dert etmeyin. Samsun sahile yakın günlük kiralık apart bularak tatilinizi daha verimli geçirebilirsiniz. Genelde  konaklamalar sahile uzak yerlerde bulunur ve ulaşım açısından size sorun yaratır bu durumdan kurtulmak için sahile yakın yerlerden apart ve daire bulmak son derece mantıklıdır. Şimdi Genel olarak firmamız hakkında bilgiler verelim ve artık konaklama açısından kafanızda bazı şeyler netleşsin.

 

Firmamızın Konaklama Hizmetleri

    Firmamız özellikle  apart konusunda ön plana çıksa da kiralık daire hizmeti de vermektedir. Samsun sahile yakın apart arıyorsanız firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Sadece apart değil, günlük olarak kiralık daire hizmetimizde vardır. Otel ve pansiyon tarzı yerlerle uğraşmadan firmamız ile iletişime geçip, daire kiralayabilirsiniz. Kiralık dairelerimiz genelde aparta oranla daha çok tercih edilir. Çoğu kişinin merak ettiği apart ile daire arasındaki farkları sizlerle paylaşalım, hangisini tercih etmeniz konusunda kararı siz verin.

Apart, genel olarak 2 küçük odadan oluşan küçük yapılardır. Mutfağı ve banyosu oldukça küçüktür. Yerleşim açısından düşündüğünüzde 3 kişilik bir grup çok rahatlıkla 1+1 apartta kalabilir ancak daha kalabalık bir grup iseniz apart önerilebilecek bir seçenek değildir. Daire ise, büyük yapıdadır ve kalabalık grupları içine alabilir. Daha rahat bir tatil sürmek istiyorsanız, kiralık günlük daireyi size öneririz. Firmamızda zaten bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.

Otel gibi konaklama yerleri oldukça yoğun ve sıkıcı olabilir. Samsun deniz manzaralı günlük kiralık apart bularak bu durumdan kurtulabilirsiniz. Firmamız sadece günlük değil haftalık ve aylık da daire kiralamaktadır. Her keseye uygun fiyatlar ile karşınıza çıkmaktayız ve temel amacımız müşteri memnuniyetidir.

 

Kiralık Daire Hizmetimiz    

   Firmamız sizlere güzel bir tatil için farklı fırsatlar sunar. Samsun gibi bir şehirde bu tarz hizmetleri almanız oldukça normaldir ancak yapmış olduğumuz titiz çalışmaların tek amacı müşteri memnuniyetidir. Kiralık dairelerimiz günlük olarak temizlenir ve sağlıklı bir ortamın oluşturulması için profesyonel ekiplerimiz görev alır.

Güvenlik açısından baktığımızda ise oldukça emniyetlidir fakat sizde yeterli önlemleri alın ki herhangi bir sorun yaşamayalım. Firmamız şuana kadar güvenlik açısından bir problem yaşamamıştır. Daireler oldukça hassas bir şekilde kontrol edilir ve temel amaç size konforlu bir hizmet verip memnun kalmanızı sağlamaktır. Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçip randevu alabilirsiniz.

Recent Posts

Leave a Comment