Ucuz Günlük Daireler

Bakırköy semtinde uygun fiyatlara 1+1 ve stüdyo dairlerelerimiz misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Son derece özenli ve titiz çalışan konaklama firmamızda, İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi Bakırköy semtinde de dairelerini aktif etmiş bulunmaktadır. Bakırköy Günlük kiralık dairelerimiz bir apartımızın içersinde bulunmaktadır. 30 adet dairemizin bulunduğu apart, Cumhuriyet Meydanına yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Apartımızdaki daireler merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır. Yazları ve kışları rahat edilebilmesi için apartımız dış cephe kaplamasıyla kaplatılmıştır. Her dairemiz özenle ve titizlikle temizlenmektedir. dairelerimize kesintisiz olarak internet ve sıcak su sağlanmaktadır. Mutfak bölümünde bulunan mutfak eşyalarıyla da yapmak istediiniz bir yemeği kolaylıkla pişirebilir ve servis edebilirsiniz. Aileniz veya yakınlarınızla birlikte konforlu, huzurlu ve rahat bir ortamda konaklayabilmek için firmamızın sunmuş olduğu hizmetten yararlanmanız gerekmektedir. Bakırköy Günlük kiralık dairelerimiz hakkında detaylı bilgiler edinmek için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

 

Bakırköy günlük kiralık dairelerimiz 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. Bakırköy de açtığımız evlerimiz, geçtiğimiz yaz aylarından bu yana hizmet vermektedir. Bakırköy Günlük kiralık evlerimiz bir apart içersinde bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 30 adet dairemiz misafirlerimizi ağırlamaktadır. Her dairemiz özenle ve titizlikle temizlenmektedir. Temizlik personelleri tarafından dairelerimiz, misafirlerimiz çıkışını yaptıktan sonra titizlikle bakımı yapılmaktadır. Huzurlu ve konforlu bir ortam yaratabilmek için elimizden gelen her türlü gücü kullanmaktayız. Sizler için her türlü elektronik eşyayı dairelerimizde hizmete sunmuş bulunmaktayız. Ayrıca dairelerimizde kesintisiz olarak kablosuz internet ve de sıcak su hizmeti verilmektedir. Bakırköy Günlük kiralık dairelerimiz Cumhuriyet Meydanına yakın bir bölgede bulunmaktadır. Dairelerimizin fotoğraflarını detaylı olarak sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Konaklamak için geldiğiniz sırada bu dairelerde kalmış olacaksınız. Gayet cazip ve kaliteli bir hizmet anlaşıyı çerçevisinde hergün misafirlerimizi ağırlamaktayız.

 

Her açıdan güzide bir mevki olarak bilinen bu bölgede konaklama deneyimini en üst düzeyde ve uygun fiyatlarla yaşayın!. Günlük konaklama yaz ve kış aylarında en çok tercih edilen modası hiç geçmeyen sektörlerden bir tanesidir. Uzun yıllardır sektörde bulunan firmamız daima en iyi kaliteyi en uygun fiyat aralıklarıyla sunmaya devam etmektedir. Bir çok müşterimizin beğenisi alan günlük apart dairelerimiz, gerek temizliğiyle gerekse personel ekibiyle kaliteli bir iş çıkarmaktadır. Anlaşmalı temizlik firmalarından gelen temizlik ekibimiz ile günlük evlerimiz sürekli temiz tutulmakta ve eksiksiz olarak sunulmaktadır. İyi konaklamalar dileriz..

Recent Posts

Leave a Comment