Uygun Fiyata Bakırköy Günlük Kiralık Daireler

Bakırköy günlük kiralık daire firmamız Bakırköy’ün en ekonomik fiyatları ile Bakırköy’ün en konforlu ve güvenli dairelerinde sizleri ağırlıyor.

 

bakirkoy konaklama telefon

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Bakırköy, İstanbul’un en büyük ve en eski ilçelerinden biri konumundadır.  Bakırköy tarihi olarak saraylar, köşkler ve kiliselere ev sahipliği yapmıştır. Tarihi dönemler içerisinde birçok tarihi eserler Bakırköy’ün tarihi önemini arttırmaktadır. Fildami Sarnıcı, Osmanlı mimarisini yansıtan Baruthane, Çarşı Camii ve Çeşmesi, Yeşilköy yalıları, Bakırköy evleri, kiliseleri, köşkleri ile gezilesi yerler arasında gelmektedir. Kıyıda bulunan plaj ve turistik tesisleriyle, yerli ve yabancı turistleri çekmektedir. Bakırköy ilçesinin önemli bir parçası ise uluslararası Atatürk Havalimanını bulunduruyor olmasıdır. Türkiye’nin en büyük havalimanına ev sahipliği yapan Bakırköy, ulaşım bakımından da sorun yaşamayacağınız bir semttir.

 

bakirkoy gunluk kiralik 1 + 0

bakirkoygunlukkonaklama

 

Tüm bu güzellikleri barındıran ilçe konaklamak için de tercih edilmektedir. İş nedeniyle gelen kişilerin Atatürk havalimanına yakınlığı, kongre ve fuar merkezlerine yakınlığıyla konaklama da en çok tercih edilen ilçedir. Avrupa yakasının en çok gezilip görülen ve sosyal yaşamın hareketli olduğu ilçeye yakın oteller, pansiyonlar, Bakırköy günlük kiralık 1+0 daireleriyle rahatlık sağlamaktadır. Otellerin yanı sıra konaklamada tercih edilen Bakırköy günlük kiralık 1+0 daireler, küçüklüğüyle de tek kişilik ya da az kişiyle gelinen ziyaretlerde konaklama için ideal olanlar arasındadır. Yatak odası ve salondan oluşan, salonun Amerikan mutfağı tarzında olmasıyla, pratik bir konaklamadır. Evlerin tamamı birinci sınıf kalite eşyalarla dizayn edilmiş olması konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Sizlere günlük kiralık dairelerde hizmet veren firmamız, ihtiyacınız olacak tüm eşyaları sizin adınıza düşünerek yerleştirmiş durumdadır.

 

 

 

Konaklama sektöründe yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren firmamız, uygun fiyatlarla konaklamak isteyenlere olanak sağlamaktadır. Böylece otellere yüksek ödenekler yapmak yerine uygun fiyat aralıklarıyla rahat bir konaklama yapabilmektesiniz. Bakırköy günlük kiralık 1+0 daireler, küçük ve şirinliğiyle içinize sinerek konaklamanın adresidir. Sizlere saygılı ve güler yüzlü personelleriyle hizmet veren firmamızın hizmetlerinden memnun kalacaksınız. Bir sonraki seyahatinizde de konaklamak için tercih edebileceğiniz dairelerimiz, misafirlerimiz odadan ayrılır ayrılmaz, tamamen dezenfekte edilmektedir. Bir sonraki konaklamanızda temiz odalarda konaklamanın tadını çıkaracaksınız.

 

Firmamız Bakırköy günlük kiralık 1+0 dairelerin alışveriş merkezlerine yakınlığıyla da en uygun konaklamayı sağlamaya çalışmaktadır. Evde yapacağınız yemekler için ihtiyaçlarınızı kolaylıkla sağlayabileceğiniz alışveriş merkezleriyle sizlerin zaman kaybı yaşamanızın önüne geçmektedir. Günün yorgunluğunu atmak istediğinizde, dairelere yakın olan eğlence merkezleri, nezih kafe ve restoranlar ise dairelerimize çok yakın olmaktadır. Bu şekilde büyük şehir olan İstanbul’da konakladığınız alandan uzaklaşmanıza gerek kalmadan tüm istediğinizi yapma imkanınız bulunmaktadır.

 

Konaklamayı düşündüğünüz firmamız, uzun yıllardır hizmet veriyor olmasıyla müşterilerimizin ne istediğini bilen ve ona göre hizmet veren bir firmadır. Sizlere saat fark etmeden hizmet veren firmamızı, saat kaç olursa olsun arayarak bilgi alma, rezervasyon yaptırma olanağı sunmaktadır. İnternet sitemiz aracılığıyla evlerimizin resimlerini de inceleyebilme olanağınız bulunmaktadır. Firmamız sizlere kiralama işleminiz tamamlanmadan odaları da gezdirmektedir.

 

TELEFON: 0534 599 99 9905382999999

Recent Posts

Leave a Comment